B
School

Szeretettel üdvözöljük intézményünk honlapján!

„Féld az Istent, igazságosan cselekedj és ne szégyellj senkit!”

Fáy Károly, a váci intézet siket tanára

Munkatársaink

VEZETŐK

Ványi Lászlóné
intézményvezető, gyógypedagógus, etika tanár, mesterpedagógus - szaktanácsadó
vanyie@chazar.hu

Sándori Lívia
intézményvezető-helyettes, gyógypedagógus
sandoril@chazar.hu

Farkas Andrea
óvodai intézményegység-vezető, gyógypedagógus
farkasa@chazar.hu          

Pozsonyi Réka
mb. általános iskolai intézményegység-vezető, gyógypedagógus
pozsonyireka@chazar.hu

Bányai György Istvánné
szakiskolai intézményegység-vezető, gyógypedagógus       
banyaigy@chazar.hu

Juhász Sándor
mb. kollégium intézményegység-vezető, pedagógus                       
juhaszs@chazar.hu

Dévényi Ildikó Erzsébet
utazó gyógypedagógusi és fejlesztő nevelést – oktatást végző intézményegység-vezető, gyógypedagógus
devenyi.ildiko@chazar.hu


ÓVODA

Pedagógusok

Bártfai Henrietta
pedagógus
bartfai.henriett@chazar.hu 

Belencsák Ildikó
óvodapedagógus
belencsak.ildiko@chazar.hu 

Budai Klára
óvodapedagógus
budai.klara@chazar.hu 

Bujtás-Kanda Ágnes Mariann
gyógypedagógus
bujtas-kanda.agnes@chazar.hu 

Eckhardtné Bacskai Éva
kollégiumi nevelőtanár
bacskai.eva@chazar.hu 

Glózikné Szarka Anna
gyógypedagógus
szarka.anna@chazar.hu 

Juhászné Klucsár Andrea
logopédus
klucsara@chazar.hu    

Schulcz Noémi Erzsébet
gyógypedagógus
schulcz.noemi@chazar.hu 

Végh Karina
óvodapedagógus
vegh.karina@chazar.hu 


Nevelő – oktató munkát közvetlenül segítő munkatársak

Csánki Zsuzsanna Anikó
gyógypedagógiai asszisztens
csanki.zsuzsanna@chazar.hu 

Déri Katalin
gyógypedagógiai asszisztens
deri.katalin@chazar.hu 

Gömöri-Rojkovics Andrea
gyógypedagógiai asszisztens 
gomori-rojkovics.andrea@chazar.hu 

Halász Enikő
gyermek- és ifjúságvédelmi felügyelő
halasz.eniko@chazar.hu

Kis Andrea
gyógypedagógiai asszisztens
kis.andrea@chazar.hu 

Klein Mária
dajka
klein.maria@chazar.hu 

Kurdiné Tóth Erika
dajka
toth.erika@chazar.hu 

Nemecz Angelika
gyógypedagógiai asszisztens
nemecz.angelika@chazar.hu 

Nemes Attiláné
dajka
nemes.attilane@chazar.hu 

Szabó Attiláné
dajka-takarító
szabo.attilane@chazar.hu 

Szaszák Noémi
gyógypedagógiai asszisztens
szaszak.noemi@chazar.hu 

Szeehofner Károly Jánosné
dajka
szeehofner.karolyne@chazar.hu 


ÁLTALÁNOS ISKOLA

Pedagógusok

Babatiné Márton Márta
tanító
babatine.marta@chazar.hu 

Barányi Beáta Éva
tanító
baranyi.beata@chazar.hu 

Czigléné Pintye Ibolya
tanító
pintye.ibolya@chazar.hu 

Döméné Nagy Katalin
gyógypedagógus
domene.katalin@chazar.hu 

Fekete Anikó
gyógypedagógus, testnevelő
feketea@chazar.hu 

Galotti Nóra
tanító
galotti.nora@chazar.hu 

Harmati Lászlóné
tanító
harmati.laszlone@chazar.hu 

Hollókövi Erika
tanító
hollokovi.erika@chazar.hu 

Hollóné Gubányi Zsófia Veronika
tanító
gubanyi.zsofia@chazar.hu 

Hutyánszkiné Csele Andrea
gyógypedagógus
hutyanszkine.andrea@chazar.hu 

Karánsebessy Balázs
testnevelő
karansebessyb@chazar.hu 

Kelecsényi Rita Krisztina
gyógypedagógus
kelecsenyi.rita@chazar.hu 

Kertész Noémi Eszter
tanító
kertesz.noemi@chazar.hu 

Kiss Anna
gyógypedagógus
kiss.anna1@chazar.hu 

Kiss Judit
gyógypedagógus
kissj@chazar.hu 

Nagyné Gyombolai Éva
gyógypedagógus
gyombolaie@chazar.hu 

Pápainé Laczkovszki Zsuzsanna
tanító
papaine.zsuzsanna@chazar.hu 

Somogyi Judit
tanító
somogyij@chazar.hu 

Soósné Rácz Anikó Márta
testnevelő tanár
soosne.aniko@chazar.hu 

Szabóné Csorba Erika
tanító
szabone.erika@chazar.hu 

Szabóné Stefanidesz Anikó
biológia tanár, testnevelő
stefanidesz.aniko@chazar.hu 

Svajlina Kata
tanító
svajlina.kata@chazar.hu 

Szakolczai Gyuláné
gyógypedagógus
miadovitseva@chazar.hu 

Szlizsné Iván Beáta
gyógypedagógus
szlizsne.beata@chazar.hu 


Nevelő – oktató munkát közvetlenül segítő munkatársak

Barka Dóra
gyógypedagógiai
asszisztens
barka.dora@chazar.hu 

Békési-Nagy Andrea
gyógypedagógiai asszisztens
nagy.andrea@chazar.hu 

Hintervieser Mónika
gyógypedagógiai asszisztens
hintervieser.monika@chazar.hu 

Hugyecz Marianna
gyógypedagógiai asszisztens
hugyecz.marianna@chazar.hu 

Krizsovszkiné Nyilas Katalin
gyógypedagógiai assz.
nyilas.katalin@chazar.hu 

Mikes Pálma Ildikó
gyógypedagógiai asszisztens
mikesp@chazar.hu 

Mikita Péterné
gyógypedagógiai asszisztens
mikita.peterne@chazar.hu 

Moravcsikné Varga Krisztina
gyógypedagógiai assz.
moravcsikne.krisztina@chazar.hu 

Ökrös Laura
gyógypedagógiai asszisztens
okros.laura@chazar.hu 

Pap Kornél Attila
gyógypedagógiai asszisztens
pap.kornel@chazar.hu 

Rábavölgyi Eszter
gyógypedagógiai asszisztens
rabavolgyi.eszter@chazar.hu 

Tedás Boglárka
gyógypedagógiai asszisztens
tedas.boglarka@chazar.hu 

Turay Attiláné
gyógypedagógiai asszisztens
turay.attilane@chazar.hu 

Vincze Olga
gyógypedagógiai asszisztens
vincze.olga@hazar.hu 

Vizi Dániel
gyógypedagógiai asszisztens
vizi.daniel@chazar.hu 


UTAZÓ GYÓGYPEDAGÓGIAI és FNO ELLÁTÁS 

Pedagógusok

Bairaktarisné Moró Edina
gyógypedagógus
moro.edina@chazar.hu 

Dukai Henrietta
gyógypedagógus
dukai.henrietta@chazar.hu 

Marosfalvi Éva
gyógypedagógus
marosfalvi.eva@chazar.hu 

Patakfalviné Bánszegi Tímea
gyógypedagógus
banszegi.timea@chazar.hu

Víg Eszter
gyógypedagógus
vige@chazar.hu 


SZAKISKOLA

Pedagógusok

Angyal Csilla
gyógypedagógus
angyal.csilla@chazar.hu 

Béresné Kelemen Mária Magdolna
szakoktató
kelemen.maria@chazar.hu 

Bot Szilvia
gyógypedagógus
bot.szilvia@chazar.hu 

Gyárfásné Czimrák Enikő
műszaki szakoktató
czimrak.enikő@chazar.hu 

Gyetven Tamás
szakoktató
gyetven.tamas@chazar.hu 

Insperger Edit Erzsébet
gyógypedagógus
insperger.edit@chazar.hu 

Kohlmann Ágnes
szakoktató
kohlmanna@chazar.hu 

Mácsik Miklós
testnevelő
macsik.miklos@chazar.hu 

Nagy Orsolya
gyógypedagógus
nagy.orsolya@chazar.hu 

Pap Zsolt
szakoktató
pap.zsolt@chazar.hu 

Rimóczi Erika
tanár
rimoczi.erika@chazar.hu 

Szegvári Gábor
műszaki szakoktató
szegvari.gabor@chazar.hu 

Takácsné Jenei Márta Mária
mérnöktanár
jenei.marta@chazar.hu 

Varga László
gyógypedagógus
varga.laszlo@chazar.hu 

Varga László
Győző szakoktató
varga.laszlo.gyozo@chazar.hu 


Nevelő – oktató munkát közvetlenül segítő munkatársak

Kis-Gere Istvánné
gyógypedagógiai asszisztens
kis-gere.istvanne@chazar.hu 

Szoó Bettina
gyógypedagógiai
asszisztens szoob@chazar.hu 


KOLLÉGIUM

Pedagógusok

Bányiné Schoffer Adrienn
kollégiumi nevelőtanár
schoffer.adrienn@chazar.hu 

Belák Brigitta
kollégiumi nevelőtanár
belak.brigitta@chazar.hu 

Bócz Péter
kollégiumi nevelőtanár
boczp@chazar.hu 

Fogarasi Nikoletta
kollégiumi nevelőtanár
fogarasi.nikoletta@chazar.hu 

Grunda Györgyné
kollégiumi nevelőtanár
grunda.gyorgyne@chazar.hu 

Hajdu Anna
kollégiumi nevelőtanár
hajdu.anna@chazar.hu 

Major József Zoltán
kollégiumi nevelőtanár
major.jozsef@chazar.hu 

Merényi Edit
kollégiumi nevelőtanár
merenyi.edit@chazar.hu 

Szabados Sándorné
kollégiumi nevelőtanár
szabados.sandorne@chazar.hu 

Varga Zsuzsanna
kollégiumi nevelőtanár
varga.zsuzsa@chazar.hu 

Vavrek Alexandra
kollégiumi nevelőtanár
vavrek.alexandra@chazar.hu 


Nevelő – oktató munkát közvetlenül segítő munkatársak

Forró Judit
gyermek-és ifjúságvédelmi felügyelő
forro.judit@chazar.hu 

Gyengéné Palotai Eszter
gyermek- és ifjúságvéd. f.
palotai.eszter@chazar.hu 

Janák Zsuzsanna
gyermek- és ifjúságvéd. f.
janak.zsuzsanna@chazar.hu 

Kerekné Csernyik Krisztina
gyermek- és ifjúságvéd. f.
csernyik.krisztina@chazar.hu 

Koczka László Péterné
gyermek- és ifjúságvéd. f.
koczka.laszlone@chazar.hu 

Kovács-Rádler Zsuzsanna
gyermek- és ifjúságv.f.
kovacs-radler.zsuzsanna@chazar.hu 

Lukács Elvira
gyermek- és ifjúságvédelmifelügyelő
lukacs.elvira@chazar.hu 

Maruszki-Bori Edit
gyermek- és ifjúságvéd. f.
maruszki-bori.edit@chazar.hu 

Micheller Anna Mária
gyermek- és ifjúságvéd. f.
anna.maria@chazar.hu

Miskei Istvánné
gyermek- és ifjúságvéd. f.
miskei.istvanne@chazar.hu 

Molnár Gabriella
gyermek- és ifjúságvéd. f.,
ápoló molnar.gabriella@chazar.hu 

Molnár Zsuzsanna Ágnes
gyermek- és ifjúságvéd. f.
molnar.zsuzsa@chazar.hu 

Tálas Pálné
gyermek- és ifjúságvéd. f.
talas.krisztina@chazar.hu 

Zámbó László Attiláné
gyermek- és ifjúságvéd. f.,ápoló
zambo.laszlone@chazar.hu 

Zelinka Éva
pedagógiai felügyelő
zelinka.eva@chazar.hu 

Zeller Tamásné
gyermek- és ifjúságvéd. f.
zeller.tamasne@chazar.hu 


ISKOLAPSZICHOLÓGUS

Zelei Zsolt
pszichológus
zelei.zsolt@chazar.hu 


GYERMEK és IFJÚSÁGVÉDELMI FELELŐS

dr. Sillingné Kósa Erika
gyógypedagógus
kosa.erika@chazar.hu 


NEVELŐ - OKTATÓ MUNKÁT KÖZVETLENÜL SEGÍTŐK

Boczkó Regina
iskolatitkár
boczkor@chazar.hu 

Ligeti Barbara Virág
iskolatitkár
ligetib@chazar.hu 


TECHNIKAI DOLGOZÓK

Lencsés Boglárka
munkaügyi ügyintéző
lencsesb@chazar.hu 

Szentpétery Tamás
gondnok
szentpeterit@chazar.hu 

Babinka Jánosné
takarító

Csapó Márk
műszaki dolgozó 

Csikós Ágnes Ildikó
portás
csikos.agnes@chazar.hu 

Csitári Mihályné
takarító 

Haraszti Anna
portás
haraszti.anna@chazar.hu 

Hegyesiné Horváth Renáta
mosónő

István Krisztina
portás

Izsó Zoltánné
takarító

Kerezsi Bálintné
takarító

Kovács Miklós
fűtő és portás

Molnár Katalin
mosónő

Nemes Attila
karbantartó

Paluch Tünde
portás

Parnaki Lajos Pálné
portás

Petkéné Baksza Aranka Tünde
takarító

Reich Jánosné
takarító

Scholtz Tiborné
takarító

Szeehofner Károly János
udvaros

Szegedi Zsolt
karbantartó


EGÉSZSÉGÜGYI DOLGOZÓK

dr. Kressinszky Katalin
gyermekorvos
kressikati@gmail.com

Szabóné Halász Judit
védőnő
vaciskolavedono4@gmail.com


ÜZEMORVOS

Teréz Niedermüller
niedermuller.terez@gmail.com


TŰZ- és MUNKAVÉDELEMI SZAKEMBER

Barazutti Ferenc
tűz- és balesetvédelmi felelős
ferencbarazutti@gmail.com